Par māju

Brīvdienu māja Empagi atrodas klusā un savrupā vietā pie Lādes ezera, tikai 80 kilometrus no Rīgas.  Tā novietota mežā ezera krastā un tuvākie kaimiņi ir puskilometra attālumā, kas ļauj netraucēti baudīt dabas tuvumu. Māja piemērota pārim vai ģimenei līdz četriem cilvēkiem.

Atpūtas iespējas

  • divvietīga burbuļvanna ar skatu uz ezeru
  • kamīns
  • omulīga pirtiņa
  • karstais kubls ezera krastā

Pieejamais aprīkojums

Virtuvē ir indukcijas plīts, ledusskapis, elektriskā tējkanna, tosteris un kafijas automāts, kā arī viss nepieciešamais ēst gatavošanai- pannas, katli, trauki. Viesu labsajūtai piedāvājam vietējās zāļu tējas un medu.

Mājā atrodas veļasmašīna, fēns, TV un audio iekārta, putnu vērošanas tālskatis (vasaras sezonā), kā arī WiFi. Pēc pieprasījuma sagatavojam bērnu gultiņu un krēsliņu ēšanai. Viesiem tiek nodrošināta kvalitatīva gultasveļa un dvieļi, slotiņa pirtij, izmantojot kublu- arī peldmēteļi un čības.

Āra teritorijā pieejams grils un labiekārtota ugunskura vieta, kā arī divvietīgais šūpuļtīkls. Pieejama SUP dēļu, airu laivas un kalnu divriteņu noma.SIA "Empagi
Uzņēmuma izveide un tūrisma pakalpojumu attīstība
Projekta Nr. 18-09-AL20-A019.2101-000014

SIA "Empagi" ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.- 2020.gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai sabiedrības virzīta attīstības stratēģija" apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" līdzfinansēto projektu Nr. 18-09-AL20-A019.2101-000014 ir uzbūvējusi brīvdienu māju Empagi.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē


.